Zkuste mrknout na studium tradiční čínské medicíny v naší úžasné Shanti Academy!

Jóga

Jóga je můj věrný průvodce životem. Jako učitelka jógy působím od roku 2011 a za tu dobu mám za sebou mnoho kurzů i samostatných lekcí jógy, řadu hostování v jiných studiích i městech, mnoho tuzemských a několik asijských pobytů. Nabízím vám některý z těchto workshopů.

Ilustrační fotky: Lenka Chlebounová

Hatha džňána jóga

Jóga, kterou vedu nejraději. Spojuje vnímání procesů v těle při cvičení tak, aby nám zaměstnala hlavu a prožívali jsme naplno tady a teď. Pomalé, vydatné cvičení pro všechny věkové kategorie.

Jóga nidra

Spojení jógového protažení a 40minutové hluboké řízené relaxace. Díky ní se tělo i mysl dokonale uvolní a nastaví do harmonického režimu.

Jóga pro zdravá záda

Léty propracovaný systém na protažení měkkých částí pohybového aparátu a na posílení svalového korzetu kolem páteře i hlubokých svalů pánve a břicha. Zahrnuje osm pohybů páteře a nácvik správného držení těla.

Orgánová sestava

Orgánovou sestavu původně z tradiční čínské medicíny využívám v rámci klasické lekce jógy pro protažení dvanácti meridiánů a jejich hlavních bodů včetně slovního výkladu, k čemu jsou nám konkrétní prvky dobré.

Jóga na židlích

Určena zejména pro starší generaci, ale prvky z ní může využít každý. Bezpečné a pomalé provádění pozic, soustředění se na své tělo, mysl zaměřena na to, co se v těle právě teď děje. Tato jóga patří k nejšetrnějším.

Jógové speciály

Vycházejí z mých ostatních zájmů a studia a patří mezi ně například: Aroma čakrová jóga, Loma viloma, Jóga pro zdravá bedra, Osmidílná jógová stezka a další. Jógové speciály je třeba předem domluvit.

Přednášky

Ostrava/Zlín
cena vždy u konkrétní akce

Více o lekci

Workshopy

Máte zájem abych k Vám dorazila a udělala workshop na míru? Neváhejte mě kontaktovat

+420 777 152 048 (sms)
info@zboznovanazena.cz

Online

Na online výuku se můžete přihlásit přes Reservio. Termíny jsou aktuální na odkaze níže.

Rezervujte si místo