Od konce června mám volno. Na regeneraci, na dodělání kurzů. Už mám ale vypsány akce od září, tak koukněte do kalendáře

Jóga

Jóga je můj věrný průvodce životem. Jako učitelka jógy působím od roku 2011 a za tu dobu mám za sebou mnoho kurzů i samostatných lekcí jógy, řadu hostování v jiných studiích i městech, mnoho tuzemských a několik asijských pobytů. Nabízím vám některý z těchto workshopů.

Ilustrační fotky: Lenka Chlebounová

Hatha džňána jóga

Jóga, kterou vedu nejraději. Spojuje vnímání procesů v těle při cvičení tak, aby nám zaměstnala hlavu a prožívali jsme naplno tady a teď. Pomalé, vydatné cvičení pro všechny věkové kategorie.

Jóga nidra

Spojení jógového protažení a 40minutové hluboké řízené relaxace. Díky ní se tělo i mysl dokonale uvolní a nastaví do harmonického režimu.

Jóga pro zdravá záda

Léty propracovaný systém na protažení měkkých částí pohybového aparátu a na posílení svalového korzetu kolem páteře i hlubokých svalů pánve a břicha. Zahrnuje osm pohybů páteře a nácvik správného držení těla.

Orgánová sestava

Orgánovou sestavu původně z tradiční čínské medicíny využívám v rámci klasické lekce jógy pro protažení dvanácti meridiánů a jejich hlavních bodů včetně slovního výkladu, k čemu jsou nám konkrétní prvky dobré.

Jóga na židlích

Určena zejména pro starší generaci, ale prvky z ní může využít každý. Bezpečné a pomalé provádění pozic, soustředění se na své tělo, mysl zaměřena na to, co se v těle právě teď děje. Tato jóga patří k nejšetrnějším.

Jógové speciály

Vycházejí z mých ostatních zájmů a studia a patří mezi ně například: Aroma čakrová jóga, Loma viloma, Jóga pro zdravá bedra, Osmidílná jógová stezka a další. Jógové speciály je třeba předem domluvit.

Přednášky

Ostrava/Zlín
cena vždy u konkrétní akce

Více o lekci

Workshopy

Máte zájem abych k Vám dorazila a udělala workshop na míru? Neváhejte mě kontaktovat

+420 777 152 048 (sms)
info@zboznovanazena.cz

Online

Na online výuku se můžete přihlásit přes Reservio. Termíny jsou aktuální na odkaze níže.

Rezervujte si místo