Od konce června mám volno. Na regeneraci, na dodělání kurzů. Už mám ale vypsány akce od září, tak koukněte do kalendáře

POTKALI JSME TAKOVOU SKUPINU… Samé ženy. Stejný hotel. Na pozdravy neodpoví. Ani opakovaně. Vstupují do místa, kde máme program, a bez dovolení se „účastní“. Jsou zvláštní. Velmi. Pro mě je zvláštní, co se takové ženy v „hávech“ na těchto setkáních učí. Slušnost to není. A proto! V červnu 2019 nic takového na pobytu se mnou nečekejte! NEBUDU VÁS „BRÁT DO OBLAK“! NEBUDU VÁS ŠETŘIT! Ukážu vám roli našeho „slabšího“ pohlaví v historickém kontextu.

Ukážu vám, jak to s námi chudáci chlapi nemají ani trochu jednoduché. Dám vám nahlédnout do sebe samých, abyste tam (stejně jako já samozřejmě) našly ty potvory! Budeme si povídat o sexu, učit se uvolňovat kyčle, pracovat na třetí a čtvrté čakře, které souvisejí se vztahy k sobě a jiným. Žádná selanka! Zbožňované ženy se odhalí… a pochopí, proč se jim nedaří ve vztazích, jak jsme se historicky do tohohle průšvihu dostali/y, jestli máme šanci na nápravu a jak aspoň trochu vyrovnat tu naši šílenou celosvětovou „nadvládu“ (feministky odpustí, pro ně tento pobyt není). A která bude hodná, odveze si nejen znalosti a poznání, ale i cosi materiálního .
***
TAK. ROK PŘEDEM JSEM REKLAMU JEŠTĚ NEDĚLALA. Ale už mám dost těch rozevlátých sukní a vlasů bez hlubšího významu, her na „čarodějnice“ a duchovno. Pojďme společně na dřeň