Zkuste mrknout na studium tradiční čínské medicíny v naší úžasné Shanti Academy!

Pobyt se v průběhu prodlouženého víkendu 27.-31. 8. 2015 konal ve Vsetínských Beskydech:

Naprosto skvělá akce. Líbila by se mi příště z čchi-kungu i tištěná podoba nebo klidně jen odkaz na web, protože jsem si to nebyla schopná zapamatovat. K diagnostice – příště časy, jinak ok (Martin je geniálně intuitivní  😉 ). Dani, pokračuj :-).

Lidka


Já jsem šťastná a spokojená. Je to s Vámi super, cítila jsem se po celou dobu skvěle a jediné, co mi chybělo, byl tanec na louce za úplňku, což ale chápu, že nebyla hudba. Uvolnila jsem se, nemyslela jsem na žádné problémy. Příště pojedu zase.

Jitka


Líbilo: Ty sama jsi krásná inspirativní žena. Jídlo bylo super. Program pěkný, dobře poskládáno.

Nelíbilo: Přesnější harmonogram diagnostik TČM pro plynulý průběh volného času.

Díky za vše!


Děkuji za výborné přednášky a příjemný pobyt. Moc krásné. Dík, dík, dík :-).


S pobytem jsem byla spokojená, splnilo to moje očekávání. Strava výborná. Pro mě, jelikož jsem na takovém pobytu byla poprvé, jsem nestihla pojmout vše, co bych – jak si myslím – potřebovala vstřeba, ale to je věc, na které musím dále pracovat. Celkové hodnocení – vše super.

Olga


  • naprostá spokojenost
  • výtečné jídlo
  • skvěle vybrané místo
  • dobrá volba při výběru lektorů – jak ty, Danielko, a tvé znalosti a jóga, tak náš sice trochu nepraktický, ale geniální Martin. Jako bonus beru i přizpůsobení programu aktuální náladě lidí.

Milá Danielo, už se mně zdá, že jsem součástí Tvé velké „rodiny“. Nynější pobyt s TČM byl pro mě neuvěřitelně přínosný,protože jsem slyšela známé věci, ale v jiném podání, a vše do sebe zapadá – jóga i čchi-kung – znamenité! Budu ze všeho zase čerpat. Díky Tobě i Marinovi!
Yvetta


Bylo to všechno super, ale málo času na vstřebávání tolika informací. Jinak žádná výtka, jako vždy naprostá spokojenost.


Za lektory moc děkuji za všechny super ohlasy! Pro nás s Martinem to byla premiéra v tomto složení lektorského týmu a už se těšíme na příště, na dolaďování a další sdílení!