Zkuste mrknout na studium tradiční čínské medicíny v naší úžasné Shanti Academy!

canstock5786316Retrosexuál: ženský ideál přichází poté, co několik desetiletí zažíváme emancipaci, feminismus, takzvané zrovnoprávnění, muže na mateřské dovolené, metrosexuály, hipstery. Co ale doopravdy my ženy chceme? Jaký druh muže? Krásnou odpověď jsem našla v novém čísle Active Beauty, měsíčníku DM Drogerie Markt.

„Ideální muž je opravdový chlap. Nebarví si vlasy. Neholí si hruď. Je ale přesto upravený. Nedrží diety. Ale dbá na svou postavu. Je to pravý gentleman. Pustí ženu do dveří jako první. Je šarmantní a šik. Nenechá se ovlivňovat trendy. Ráno mu v koupelně stačí jen pár minut. Je vyzrálý. Ví, co chce. A také si to vezme. Je praktický a zručný. A především starostlivý. Milující otec. Úspěšný v práci. Zní to jako klišé. Přirozený. Přímý. Trochu retro. Ale i moderní. Zdvořilý a rozumný. Ale ne podlézavý. Ani nejistý.“

gentleman-clipart-retro04A za sebe bych dodala: Ten, který miluje ženu se všemi jejími vrtochy, protože ví, že je dostatečně silný na to, aby je ustál, a že samotné soužití se ženou ho obohatí, protože mu přinese rodinu – pevné základy pro jakékoli životní směřování.

Jak to vnímáte vy, zbožňované ženy?