Od konce června mám volno. Na regeneraci, na dodělání kurzů. Už mám ale vypsány akce od září, tak koukněte do kalendáře

Projekt ZŽ je úzce navázán na další projekty, ať už ty, které jsem založila já a k nimž se pak přidaly spolupracovnice (Shanti Academy, TCM Academy), nebo ty, jež pocházejí rovnou z dílen mých úžasných spolupracovnic a na nichž nějak participuji. Na stránky jednotlivých spolupracujících projektů se dostanete klikem na jejich loga.

Shanti logo  shanti_logo_new_blue_green  yoga_studio

Nutno také dodat, že Zbožňovaná žena by nevznikla bez popudu jedné blízké duše, jež nechce být jmenována a zveřejňována. Ta dala projektu název a silou své osobnosti zapůsobila jako magnet, díky němuž jsem k sobě „posbírala“ jednotlivé „kovové“ úlomky, jež původně nedávaly samostatně valného smyslu.

Neumím si představit pracovat na tomto projektu bez svých dvou blízkých duší Leny Chlebounové, fotografky, ženy prudce inteligentní a zdravého „selského“ rozumu a přítelkyni, která věnuje mým nápadům čas a svoji energii a pomáhá je dolaďovat. Druhou inspirací je pak Monika Winklerová, velmi blízká duše, s níž putujeme s jógovými kurzy a pobyty nejen po světě, ale i po zemích českých.

A nyní již odkazy, které nepocházejí z tvůrčí dílny Shanti Academy a jejích spolupracovnic: