Zkuste mrknout na studium tradiční čínské medicíny v naší úžasné Shanti Academy!

img_2999Magická ženská sukně je povídání o tom, jak si ženy mohou přidat na ženskosti (nejen té vnější, ale i té vnitřní – vlastního pocitu, že jsem Žena) díky změně svého šatníku. Citace pochází z knihy Valerie a Vladimira Dubkovských O lásce a vztazích (vydává Eugenika v roce 2016). Autoři mají za sebou světový bestseller Nektar pro duši, kde nabízejí informace pro zásadní a důležitou změnu životního světonázoru člověka vedoucí k pocitu životního štěstí. V centru jejich pozornosti stojí obecně vztahy, jimiž se zabývají opravdu důkladně.

Sukně, nebo kalhoty? Není to jedno!

„Ano, ženy se v mnohých situacích cítí v kalhotách pohodlněji, ale jestliže se bez nich můžete obejít (například na procházce), dejte přednost šatům a sukním, nejlépe těm dlouhým. A co k tomuto tématu říkají odborníci v oblasti energetické výměny?

hot-sell-summer-women-high-waist-pleatedJedním z hlavních atributů ženství můžeme nazvat sukni, a nejen proto, že je krásná. Sukně hromadí ženskou energii a dává jakýsi posvátný smysl každé ženě. Odpradávna ženy různých národů nosily sukně a šaty: Slovanky měly sarafán, Řekyně chitón, Římanky tuniku, indické ženy sárí nebo Japonky kimono.

Za dávných časů lidé zřetelně cítili spojení s přírodou a věděli, že muž a žena se liší nejen fyzicky, ale že mají i jiný energetický systém. Muž čerpá energii shora, z vesmíru. Ženská energie proudí ze Země a naplňuje ženu láskou, starostlivostí, citlivostí, něžností, milosrdenstvím a dalšími vlastnostmi vyjadřujícími ženskost.

2015-autumn-thickening-high-waist-skirt-women-vintage-flower-print-long-skirt-mopping-the-floor-winterSukně tvarově připomíná zvon a tělo ženy srdce zvonu, který jí napomáhá čerpat energii a sílu Země, její plodnost a hmotné statky.

Ženská energie se hromadí v děloze. Muži tento orgán nemají a berou si sílu Země od ženy. Avšak jestliže si žena oblékne kalhoty, uzavře tak spojovací kanál se Zemí a proudění energie se zastaví. Její děloha zůstane prázdná, v důsledku čehož se žena nemá o co s mužem podělit. Přitom ženská energie, kterou žena daruje muži, ho uklidňuje, harmonizuje, stabilizuje a navádí k tvůrčí činnosti.

Mužská hrubá síla pokořená sukní?

Muži, kteří trpí nedostatkem ženské lásky a něhy, a tudíž i síly Země, začnou být hrubí, suroví a agresivní. Žena, jež neustále nosí kalhoty, nabíjí a posiluje svého ducha mužským způsobem a komunikuje pak s mužem jako muž. V jemnohmotné rovině se naruší energetická výměna, ale ve fyzické vznikají nemoci, hádky a nedorozumění.

2015-women-long-skirts-summer-new-retro-lady-full-circle-boho-gauze-chiffon-long-pleated-maxiV dnešní době mnoho žen dává přednost kalhotám, protože jsou pohodlné, stylové, moderní a praktické. Samozřejmě že v riflích pohodlněji udělají mužskou práci, rychleji se pohybují a snadněji unesou těžká břemena, zatímco šaty nebo sukně je přirozeně brzdí. Přitom jsou pro ženy velmi prospěšné, neboť je obdaří harmonií a klidem. Opravdovou ženu ani nenapadne zvedat těžké věci nebo dělat těžkou práci, počká na muže, jenž jí nedokáže odmítnout pomoc.

Když si žena oblékne krásné šaty nebo sukni, cítí, jak se mění její stav, probouzí se ženská energie, jak přitahuje pohledy mužů, kteří se raději podívají na ženu v šatech než v kalhotách, třebas nejmódnějších.

Maxi, nebo mini?

hqdefault-1Velký význam má také tvar a délka sukně. Dlouhá sukně až na zem pomáhá ženě čerpat a uchovávat sílu Země. Široký okraj sukně, jenž se houpe a vlní při pohybu, vytváří torzní pole zesilující energii Země. Kromě toho okraj sukně představuje zvláštní záchranný kruh. Chrání sexuální centra ženy, jejichž správná činnost odpovídá za zdraví reprodukčních orgánů a jejich normální fungování.

Čistota, nevinnost, mravnost

Dlouhá široká sukně pomáhá ženě zachovat čistotu, nevinnost a mravnost, chrání před smyslnými pohledy, které jsou schopny perforovat spodní čakry a způsobit unikání sexuální energie, a tedy i ztrátu ženské přitažlivosti a životní síly. V důsledku se žena energeticky ochuzuje, nemá co dát svému muži, a tak pro něho přestává být zajímavá. Stále se ptáme: „Kam se poděli rytíři a ruští bohatýři? Odkud se mají brát, jestliže jsme přestaly být ženami v pravém smyslu tohoto slova?

ritu-kaur-sexy-photos-4Móda posledních let nám dává možnost vrátit se ke skutečně ženskému oděvu, načerpat do sebe sílu Země a darovat ženskou energii svým milovaným mužům. Oblečte si dlouhou sukni nebo šaty a budete se cítit opravdovou Ženou!

***

V tomto článku nás zaujala věta, kterou chceme zvlášť zdůraznit: Dlouhá široká sukně… chrání před smyslnými pohledy, které jsou schopny perforovat spodní čakry a způsobit unikání sexuální energie, a tedy i ztrátu ženské přitažlivosti a životní síly.

Žena jako sexuální objekt

Z tohoto hlediska je minisukně, přestože představuje výlučně ženské oblečení, stejně nevhodná jako kalhoty. Jestliže dlouhá sukně chrání před smyslnými pohledy, jež způsobují porušení biopole ženy, pak krátká sukně je naopak přitahuje. Když si žena obleče minisukni, automaticky se stává sexuálním objektem a muži, kteří se geneticky liší od samců opic pouze o 1,6 procenta, ji vnímají právě v této pozici.

Samozřejmě že mladá žena vždy ráda vypadá přitažlivě a sexy, ale věřte, dlouhé sukně vzrušují muže stejně jako krátké, jenom vztah začíná úplně jinak.“

Titulní foto: Lenka Chlebounová