Zkuste mrknout na studium tradiční čínské medicíny v naší úžasné Shanti Academy!

titulka_yoga DVD-page-001Jógová rozcvička pro hezký den je instruktážní DVD pro všechny, kdo znají následující povzdechy :-): „Já bych tak rád/a ráno cvičil/a, ale neumím cviky a nevím, jak na to.“
Připadá vám to povědomé? Taky se vám takto oddaluje vaše rozhodnutí začít každý den příjemnou čtvrthodinovou rozcvičkou? Nyní je tu pro vás k dispozici pomocník – DVD natočené na základě požadavků cvičenců z jógových pobytů a lekcí jógy: ranní rozcvička pro hezký den! Navíc natočeno v krásných prostorách jógového studia Shanti Yoga Studio v Ostravě.

IMG_2179Co vás při cvičení podle tohoto DVD čeká?

DVD zahrnuje přibližně patnáctiminutovou jógovou rozcvičku (Pozdravy Slunci, rotační cviky vestoje, protahovací a posilovací cviky vsedě; rotační a obrácené pozice vleže a (dobrovolný 😉 ) stoj na hlavě. Celá rozcvička je opatřená komentářem, v jehož zvukové stopě najdete důležité instrukce k provádění cviků. V přiloženém celobarevném 4stránkovém bookletu najdete fotky všech prováděných cviků pro případ, že byste zrovna neměli k dispozici přehrávač.

YT-trailer-fotoNekupujte zajíce v pytli!

Pod tímto odkazem najdete několikaminutového video průvodce celým DVD, který vám úryvky z DVD přiblíží atmosféru cvičení i styl lektorčina vedení.

Cena DVD:
  • 190 Kč (posíláme i poštou /+ 110 Kč poštovné a balné/)

V tuto chvíli máme k dispozici další kusy z již třetího dotisku!

Objednávky:

  • Svou kopii DVD si můžete objednat na adrese biodaniela@seznam.cz nebo smskou na telefonním čísle 777 152 048.

Přeji vám příjemné cvičení! 🙂

Lektorka Daniela